Stunning 5 Bedroom Putney House

  • 372 m²
  • 5 slaapkamers
  • 3 badkamers

Stunning 5 Bedroom Putney House Londen villa van 372 vierkante meter is gelegen in de Clapton wijk en op 25 minuten wandelen van het Wimbledon Common, en biedt gasten een bubbelbad voor een meer ontspannen verblijf.

Deze villa biedt een waterkoker, een koelkast en een oven in een complete keuken. Hide & Seed verwent gasten met Europese gerechten binnen 2 km afstand van Stunning 5 Bedroom Putney House villa.

Dit vakantiehuis ligt op 500 meter van de Fazal Moskee Londen en ook binnen 2 km van uitgaansgelegenheden zoals de All England Lawn Tennis and Croquet Club. Deze 5-slaapkamer villa vindt u op 7 km afstand van het Apollo Victoria-theater. Stunning 5 Bedroom Putney House villa is op korte rijafstand van 10 minuten van de Hurlingham Club gesitueerd. De 3-badkamer woning bevindt zich op een klein stukje lopen van het metrostation Southfields en is ideaal om Londen te verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stunning 5 Bedroom Putney House Londen
Lux Garden House Near Queen Mary Hospital Free Parking 6 Guests
Mobiele prijsaanbieding

Lux Garden House Near Queen Mary Hospital Free Parking 6 Guests

2.2 km van de accommodatie
Spacious Four Bedroom Battersea House Contractors Families
Mobiele prijsaanbieding

Spacious Four Bedroom Battersea House Contractors Families

2.3 km van de accommodatie
Spacious 2Br Gem - Close To Clapham Junction
Mobiele prijsaanbieding

Spacious 2Br Gem - Close To Clapham Junction

6.6
Aangenaam 44 beoordelingen
2.7 km van de accommodatie
USD 220 USD 198
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    25 km

    Treinstations

    Putney Train Station
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Tuin
    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Zijn er oriëntatiepunten in de buurt van Stunning 5 Bedroom Putney House villa?
      U kunt een bezoek brengen aan The Fazal Mosque London in de buurt van Stunning 5 Bedroom Putney House villa.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Stunning 5 Bedroom Putney House villa?
      Ja, gratis priveparkeerplaatsen is beschikbaar voor gasten van Stunning 5 Bedroom Putney House villa.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Stunning 5 Bedroom Putney House villa?
      Gasten van Stunning 5 Bedroom Putney House villa moeten uiterlijk om 18:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van dit vakantiehuis?
      De dichtstbijzijnde restaurants van dit vakantiehuis zijn Hide & Seed restaurant, dat Europese gerechten serveert, evenals Roxie Steak restaurant beroemd voor Britse keuken.
    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, deze villa heeft een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Staat Stunning 5 Bedroom Putney House villa open voor gasten met huisdieren?
      Helaas accepteert Stunning 5 Bedroom Putney House villa geen gasten met huisdieren.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in het vakantiehuis?
      Gasten kunnen het Wimbledon Common bezoeken, gunstig gelegen op 25 minuten lopen van het vakantiehuis.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    25 km

    Treinstations

    Putney Train Station
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stunning 5 Bedroom Putney House Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten